Історія закладу

Дошкільний навчальний заклад № 39 управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницький області розпочав свою діяльність 5 травня 1970 року. Це був період, коли гасло «Все найкраще - дітям» мало життєве підтвердження.

У Вінниці було багато заводів-гігантів, підприємств, які відкривали дошкільні заклади, оздоровчі табори, бази відпочинку для дітей та дорослих.
Потребу мати свій відомчий садок - яслі керівництво УМВС сприйняло як завдання до реалізації. День відкриття установи став великим святом для дітей та працівників міліції.

Генерал УВС Новіков В.Д. вітає всіх з днем відкриття дитячого садка. Вітання і подяка від батьків.

Перша група вчителів

Приміщення дитячого садка було типовим, розраховано на 12 груп. З них : чотири групи для дітей ясельного віку і 8 груп для дітей дошкільного віку.

Працювали за програмою , де основні вимоги ставились до патріотичного виховання.
Діти з цікавістю і радістю зустрічали солдатів військових сил, учасників Великої вітчизняної війни.

В гостях у дітей учасники великої Вітчизняної війни, піонери СШ № 17

Дошкільне дитинство, яке становить всього лише десяту частину життя людини, має надзвичайно важливе значення у становленні особистості.

Тому вихователі прагнули виховувати у дітей людські якості, залучати їх до творчої праці, підготувати до життя і діяльності в суспільстві.

Справжнім островцем дитинства «Теремок» став у 1988 році, коли відбулась реконструкція приміщення дошкільного закладу. Начальником УМВС тоді був Тяжлов Віктор Семенович. Людина самовіддана, досвідчений і творчий керівник.

В дошкільному закладі були добудовані спальні кімнати, спортивна зала, кімнати для вивчення англійської мови , комп'ютерний клас. Збудований окремий пральний корпус. Територія перетворилась у чарівний світ казки. Генерал - лейтенант Тяжлов В.С. перед колективом ставив завдання - зробити дошкільний заклад «оазисом тепла і добра», де дитина стала би об'єктом власного розвитку, неповторною, самобутньою, індивідуальною, носієм особистих рис. Як у садівника не одразу зацвітає й плодоносить молодий сад, тай і дитячий садок потребував кропіткої наполегливої роботи. Дітворі було надано право будувати, аналізувати, порівнювати, ставати дослідниками своїх думок, своєї творчості. Дошкільнята стали господарями «Теремка»

20 років ДНЗ №39, 1990 рік

25 років ДНЗ №39, 1995 рік