Всеукраїнський флешмоб.

У Вінниці 22 березня на Європейській площі вінницька поліція долучилася до всеукраїнського флешмобу, присвяченого безпеці дорожнього руху, отримавши естафету від поліції Одещини.
Понад п'ять десятків поліцейських вишикувались на Європейській площі міста та під супровід військового оркестру продемонстрували основні жести регулювальника. До флешмобу долучилися маленькі учасники дорожнього руху - пішоходи та велосипедисти, роль яких виконали вихованці відомчого садочка «Теремок».
Поліцейські пройшли строєм під військовий марш, їх підтримали маленькі учасники дорожнього руху. Під оплески вінничан діти відпустили в небо кульки кольорів світлофора.
На завершення акції поліцейські подарували дітям смаколики із зображенням дорожніх знаків та пізнавальні книжечки «Твоя безпека».

Дата: 2017-04-03 11:58:44