Пам'ять вічно жива!

В Головному управлінні Національної поліції України у Вінницькій області відбулося святкове дійство присвячене Дню перемоги над нацизмом. Вихованці та працівники ДУ «ДНЗ (ясла-садок) № 39 комбінованого типу (м. Вінниця) НПУ» зустрічали ветеранів квітами, подарували їм символи цього свята.

Цвітуть бузок,тюльпани і каштани
І солов'ї щебечуть до зорі...
Ми знаємо, як важко здобували
Ви мирне сонце нашій дітворі

Такими словами розпочали вітання ветеранів діти. Бурхливими оплесками були нагороджені учасники оркестру «До-мі-сольки».

Пісню «Вінницький вальс» у виконанні вихованки дитячого садка Горшкової Вероніки присутні слухали зі слізьми на очах.

На цьому святковому дійстві завідувач Шкарупа Фаїна Олексіївна та колектив дошкільного навчального закладу отримали подяки від начальника ГУНПУ у Вінницькій області, голови президії Ради Вінницької обласної організації Асоціації ветеранів МВС України та голови Об'єднаної профспілкової організації ГУНП з нагоди дня заснування дошкільного навчального закладу.

Дата: 2017-05-13 13:13:31