"Чарівна квітка - 2017"

19 травня вихованці дошкільних навчальних закладів м. Вінниці вкотре зібрались на міський фестиваль дитячої творчості «Чарівна квітка», який проводиться під гаслом : «Зростай, дитино, на землі своїй, мов квітка рання у проміння сонця».
       ДУ «ДНЗ(ясла-садок)№39 комбінованого типу (м. Вінниця) НПУ» на протязі багатьох років приймає участь у цьому фестивалі, де діти проявляють свої творчі здібності, художній смак, виконавську майстерність.

Неабиякою популярністю користуються інструментальний оркестр «Домісольки» дошкільного закладу та хореографічний колектив «Дзвіночок», яки є неодноразовими призерами міського фестивалю.

Бурхливими оплесками зустріли солістку ансамблю Горшкову Вероніку, яка виконала «Вінницький вальс» слова і музику до якого написала вихователь методист нашого садочка Лідія Миколаївна Бурлака.

Фестиваль ще раз показав високу якість роботи дитячих самодіяльних колективів, введення дітей у світ прекрасного, музики,танцю, пісні.
        Всі учасники фестивалю були відзначені Дипломами та солодощами.

Переможці міського фестивалю «Чарівна квітка» приймуть участь у міському гала-концерті присвяченому Дню захисту дітей, який відбудеться 1 червня у Вінницькому обласному академічному театрі ім. М. Садовського.

Дата: 2017-05-30 13:18:58