Розділи сайту
Малятам
«Теремок»
народна казка _________________________________________________________________________________________________
 
 
1

 

   Стоїть в полі теремок. Біжить повз мишка-норушка. Побачила теремок, зупинилася і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе?» Ніхто не відгукується. Увійшла мишка в теремок і стала жити в ньому.

2
   Прискакала до терему жаба-скрекотуха і запитує:»Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка! А ти хто? А я - жаба-скрекотуха! Йди до мене жити! Жаба стрибнула в теремок. Стали вони жити удвох.

3
   Біжить повз зайчик-побігайчик. Зупинився і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе?» Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. А ти хто? А я- зайчик-побігайчик. Йди до нас жити! Заєць скік в теремок! Стали вони жити утрьох.

 

4

Йде лисичка-сестричка. Постукала у віконце і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. А ти хто? А я - лисичка-сестричка. Йди до нас жити! Забралася лисичка в теремок. Стали вони жити учотирьох.

5
Прибіг вовк - сірий бік, заглянув в двері і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. Я, лисичка-сестричка. А ти хто? А я - вовк - сірий бік. Йди до нас жити!

6
Вовк вліз в теремок. Стали вони вп'ятьох жити. Ось вони всі в теремку живуть, пісні співають. Раптом йде ведмідь клишоногий. Побачив ведмідь теремок, почув пісні, зупинився і заревів у всю силу:

7
Терем-теремок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. - Я, лисичка-сестричка. Я, вовк - сірий бік. А ти хто? А я - ведмідь клишоногий. Йди до нас жити!

 

8

Ведмідь і поліз в теремок. Ліз-ліз, ліз-ліз - ніяк не міг влізти і говорить: «Я краще у вас на даху житиму.» Та ти нас роздавиш! Ні, не роздавлю. - Ну так лізь!

9
Вліз ведмідь на дах і лише всівся - тарах! - роздавив теремок. Затріщав теремок, впав набік і весь розвалився. Ледве-ледве встигли з нього вискочити: мишка-норушка, жаба-скрекотуха, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, вовк - сірий бік, і всі цілі-цілесенькі .

 

 10

Прийнялися вони колоди носити, дошки пиляти - новий теремок будувати. Краще колишнього збудували!