Досягнення закладу

Центром генерування педагогічних ідей, впровадження новітніх педагогічних технологій, базою творчих знахідок, школою позитивного педагогічного досвіду з певних проблем залишилися групи "Рукавичка", "Зайчики", "Капітошки", "Україночка", "Калинка", "Барвінок", "Вербиченька", "Вишенька". Діти цих груп на кінець року показали знання, що значно виходять за межі програми з розділів, над яким поглиблено працюють вихователі Коваленко О.В., Гомова В.О., Романенко Л.М., Подбільська Л.В, Семенюк Л.Г., Слободянюк Н.Г., Ігнатенко Т.В., Цопа Л.М., Кондратюк І.М.,  Улицька О.М., Кириленко О.В., Ващук Г.І., Вознюк Н.Є., Антощук Ю.С., Витвицька В.І., Зілінська О.Л., Пшенична О.В.

Хороші результати показали керівники гуртків навчання гри на музичних інструментах (Яцишина Л.П.) (участь дітей у загальноміських конкурсах), англійської мови (Чорномаз Л.К.), розважального малювання (Семенюк Л.Г.), хореографії (Разанно М.А.).
Танцювальний ансамбль «Дзвіночок» неодноразово виборював призові місця в обласному конкурсі «Музична парасолька», міських конкурсах дитячої творчості «Чарівна квітка».
А на всесоюзному фестивалі творчих колективів органів та підрозділів внутрішніх справ України в номінації «Найкращий дитячий колектив» стали володарями Гран-Прі.

Шану до народного мистецтва, рідної мови, почуття національної гідності терпляче плекає музичний керівник ДНЗ - Яцишина Любов Павлівна. Оркестр «Домісольки» під її керівництвом неодноразово ставав лауретом міського конкурсу «Чарівна квітка» (1999-2015 роки).

На всеукраїнському фестивалі творчості колективів художньої самодіяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України «Міліцейські зорі» в номінації «Оригінальність композиції» дипломом І ступеня був нагороджений фольклорний ансамбль «Черевички».
Так виховуються у дітей людські якості, розвивається творчість. І проявляється це в щоденному житті та діяльності.

Павлюк Валерія і Сметанюк Вова - вихованці дошкільного навчального закладу №39, переможці міського конкурсу «Зоряний дует».

Багулова Валерія і Форманюк Павло вихованці дошкільного навчального закладу - учасники міського конкурсу "Зоряний дует".

Ансамбль «Дзвіночок» в 2010 р. став учасником концертних програм, присвячених 85 - річному ювілею товариства «Динамо» та урочистих зібрань, присвячених всесвітнім Пироговським читанням.

Учасники ансамблю «Дзвіночок» сфотографувались на згадку з гімнасткою Стеллою Захаровою та тренерами ветеранської футбольної команди «Динамо».

IV, V Малі Олімпійські ігри

Футбольна команда дошкільного закладу стала золотими призерами IV, V Малих Олімпійських ігор.