#НАС_ЄДНАЄ_УКРАЇНА_ВІРА_В_ПЕРЕМОГУ!
Відповідно Наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №270 від 16.05.2023 року, на виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, з метою посилення національно-патріотичного виховання, подальшого розвитку та пропаганди кращих досягнень народного та сучасного мистецтва, духовних і культурних надбань українського народу, виявлення обдарованих дітей у сфері мистецтва, вдосконалення майстерності вокального співу, хореографії, декламування, розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення Дня захисту дітей з метою популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам'яті українського народу; відродження, збереження та розвиток національних культур та традицій; утвердження національної ідентичності на основі духовно-моральних цінностей українського народу, національної самобутності; підтримки та розвитку художньо-музичної творчості дошкільників, сприяння розвитку творчого потенціалу дітей, надання можливості проявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу; удосконалення естетичного виховання дітей; презентації творчих досягнень обдарованих дітей було організовано та проведено конкурс «Україна незламна, сильна, талановита» у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів» серед дітей дошкільного віку з 22.05.2023 по 16.06.2023 у ІІ тури.

Переможцями І туру стали:
Валерія МУЛІВАНОВА у номінації «Вокал» з піснею «Моя країна» на слова Лідії БУРЛАКИ та музику народну в оранжуванні Любові ЯЦИШИНОЇ.
Злата МІНЯЙЛО, соліст та ансамбль у складі:
Колісніченка Марка, Муліванової Валерії, Генсіровської Анастасії, Паламарчук Анни, Чігасова Кіріла, Карпенко Софії, Недужої Єви у номінації «Вокал» з піснею «Непереможна» на слова Лариси АРХИПЕНКО та музику Володимира БУДЕЙЧУКА в оранжуванні Любові ЯЦИШИНОЇ.

Любі наші дітки, дякуємо Вам за Вашу творчість, неперевершеність, талановитість, неповторність. Особлива подяка за Вашу старанність, глибокий патріотизм та любов до рідного краю!

ЗДО_39_Вокальний_Муліванова_Валерія

ЗДО_39_Вокальний_Міняйло_Злата